Connect with us

Këngëtari i famshëm nis pushimet me statusin e ri: I fejuar (Foto)

Kuriozitete

Këngëtari i famshëm nis pushimet me statusin e ri: I fejuar (Foto)

Ky paska qenë viti me hajmali fati për këngëtarin e famshëm nga Peja. Më në fund, ai doli nga lëvozhga e të qenit beqar dhe e bëri edhe më zyrtare fejesën e tij me një vajzë bionde. Deri në këtë moment, identiteti i saj ishte misterioz, por tashmë edhe emri i vajzës dihet. Besnik Çaka, […]

Ky paska qenë viti me hajmali fati për këngëtarin e famshëm nga Peja.

Më në fund, ai doli nga lëvozhga e të qenit beqar dhe e bëri edhe më zyrtare fejesën e tij me një vajzë bionde.
Deri në këtë moment, identiteti i saj ishte misterioz, por tashmë edhe emri i vajzës dihet. Besnik Çaka, vokalisti i grupit të famshëm NRG Band, është fejuar me një vajzë 25 vjeçare nga Peja, emrin e së cilës e ka zbuluar Prive.
Ajo është Lolita Begolli, ndërsa çifti menjëherë pas fejesës, kanë nisur pushimet, duke moz zbuluar lokacionin, por këtë e kanë treguar përmes një fotografie, të realizuar me sapo të dalë nga uji. /Prive/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top