Connect with us

Modelja nga Mitrovica pozon krejt e zhveshur, fotot i poston pa turp në Facebook (Foto)

Showbiz

Modelja nga Mitrovica pozon krejt e zhveshur, fotot i poston pa turp në Facebook (Foto)

Të pozuarit nudo e ka pasion.

Modelja shqiptare nga Kosova, Besa Istrefi, e cila njihet për guximin e saj sa i përket fotove të tilla, sonte ka ‘çmendur’ ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo në Facebook ka hedhur një foto ku shihet e veshur vetëm me një bluzë të shkurtë kurse pjesën e poshtme duket se nuk kishte fare të brendshme.

Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Besa pozon nudo. Pozat e saj kryesisht kanë të bëjnë me këtë tematikë, dhe kjo tregon se të pozuarit zhveshur është pasion i saj.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top