Connect with us

Mundo Deportivo: Coutinho nuk do të luajë asnjë ndeshje për Liverpoolin

Kuriozitete

Mundo Deportivo: Coutinho nuk do të luajë asnjë ndeshje për Liverpoolin

Philippe Coutinho është duke u përgatitur që të mos luajë për Liverpoolin asnjë ndeshje këtë sezon, pasi ai e do me çdo kusht shitjen te Barcelona. Mundo Deportivo shkuan se Coutinho nuk do të luajë as një ndeshje për Liverpoolin këtë sezon. Ai do të vazhdojë të bëjë këtë edhe nëse atij i rrezikohet mundësia […]

Philippe Coutinho është duke u përgatitur që të mos luajë për Liverpoolin asnjë ndeshje këtë sezon, pasi ai e do me çdo kusht shitjen te Barcelona.

Mundo Deportivo shkuan se Coutinho nuk do të luajë as një ndeshje për Liverpoolin këtë sezon.

Ai do të vazhdojë të bëjë këtë edhe nëse atij i rrezikohet mundësia që të mos përfshihet në përfaqësuesen e Brazilit për Botërorin “Rusia 2018”.

25-vjeçari besohet se me çdo kusht dëshiron kalimin te gjiganti spanjoll që së fundmi ka arkëtuar 220 milionë euro nga shitja e Neymarit te Paris Saint-Germaini dhe është në kërkim të zëvendësuesit të tij.

Javën e kaluar Liverpooli insistoi se braziliani nuk do të shitet, por anësori është duke detyruar shitjen te Barça.

Barcelona është duke insistuar edhe për Dembelen e Borussia Dortmundit. /Telegrafi/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top