Connect with us

Ndaloni gjithçka: ‘Big Brother VIP’ nis së shpejti dhe zbulohet kush do ta prezantojë

Kuriozitete

Ndaloni gjithçka: ‘Big Brother VIP’ nis së shpejti dhe zbulohet kush do ta prezantojë

“Top Channel” sapo nxorri artilierinë e rëndë! Pas zërave të shumtë për një verison VIP të reality shoë-t të famshëm “Big Brother”, më në fund duket se projekti i shumëpërfolur është konkretizuar.

Televizioni “Top Channel” së fundmi ka zbuluar videon promovuese të spektaklit të shumëpritur dhe duket se është zbuluar edhe kush do ta drejtojë atë.

Videoja në fjalë është postuar në Instagram nga moderatori Ledion Liço, që mesa duket do të rikthehet si moderator në programin që të gjithë mendonin se do të prezantohej nga Arbana Osmani.

Në videon promovuese sakaq është thënë se spektakli do të nisë së shpejti në ekranin e “Top Channel”, duke mos dhënë një datë të saktë.

Megjithatë, kurioziteti më i madh është vetëm për një gjë: Kush do të jenë konkurrentët VIP që do të monitorohen 24 orë në ditë dhe që do të dhurojnë spektakël për publikun.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top