Connect with us

Orinda dhe Turi vazhdojnë aventurën në Tajlandë, pozojnë me tigër (Foto)

Kuriozitete

Orinda dhe Turi vazhdojnë aventurën në Tajlandë, pozojnë me tigër (Foto)

Çifti Turjan Hyska dhe Orinda Huta këto ditë i dhanë fund beqarisë, duke bërë dasmë madhështore.

Pas dasmës ata udhëtuan për në muaj të mjaltit dhe destinacion kishin Tajlandën, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë aventurave që kaluan atje, çifti sot pozuan pranë një tigri dhe foton e shpërndanë në rrjete sociale.

“Proverb tajlandez-“Tigri, tigri por shqiptari bën kërdinë” shkruan Turi. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top