Connect with us

Rrahje mes shoferit dhe pasagjerit, ndërhyn edhe e dashura e të riut (Foto)

Kuriozitete

Rrahje mes shoferit dhe pasagjerit, ndërhyn edhe e dashura e të riut (Foto)

Një shofer autobusi është gjendur në një situatë të vështirë, pasi nuk i përmbajti dot nervat dhe gjuajti me shpullë në fytyrë një pasagjer.

Një djalë i ri dhe e dashura e tij, të dy britanikë, ishin duke hipur në autobus në Ibiza, kur shoferi u ka folur me një ton të ashpër pasi ata nuk donin qw tw prinin biletat.

Djali i është kthyer dhe e ka sharë, e ndërsa shoferi nuk i ka përmbajtur nervat dhe e ka gjuajtur me shpullë në fytyrë.

Kaq ka mjaftuar që djali t’i kthehet dhe së bashku me të edhe e dashura e tij, e cila për pak e la të zhveshur soferin teksa i tërhiqte pantallonat.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top