Connect with us

E vërteta për vajzën e përdhunuar, Artan Hoxha dhe Basir Çollaku përplasen në studio

Kuriozitete

E vërteta për vajzën e përdhunuar, Artan Hoxha dhe Basir Çollaku përplasen në studio

E vërteta për vajzën e përdhunuar, Artan Hoxha dhe Basir Çollaku përplasen në studio

Lajme

A. T

Gazetarët Artan Hoxha dhe Basir Çollaku kanë debatuar në emisionin "Opinion" për denoncimin tronditës të oficerit të policisë Emiljano Nuhu.

Artan Hoxha tregoi versionin e tij të ngjarjes, duke thënë se Xhensila Maloku nuk është përdhunuar nga djali i deputetit të PS.

Sipas Hoxhës vajza ka qenë në një lidhje me djalin e deputetit prej 7 vitesh, ajo ka dalë pa lejen e tij me shoqet, kjo ka nxitur situatë xhelozie, për shkak se djali ishte i llastuar.

Kjo është kundërshtuar nga gazetari Basir Collaku i cili i është drejtuar hoxhës:

Lexo ca është mos lexo ca të kanë dhënë”.

Basir Çollaku ka deklaruar se djali i deputetit të PS është me precedent penal.

Ndiqni në videot më poshtë debatin e plotë mes dy gazetarëve:

©Copyright JOQ

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top