Connect with us

Ja pse nuk duhet ta gjykoni një shtëpi nga pamja e jashtme (Foto)

Kuriozitete

Ja pse nuk duhet ta gjykoni një shtëpi nga pamja e jashtme (Foto)

Thonë se një libër nuk gjykohet kurrë nga kopertina.

Edhe kjo shtëpi nuk duhet gjykuar nga pamja e jashtme.

Pas saj, një person i fiksuar pas xhunglës, ka shpenzuar 15 mijë sterlina për të transformuar kopshtin e shtëpisë.

Britaniku Nick Wilson, 61 vjeç, ka punuar 20 vite dhe më në fund ka krijuar xhunglën e tij.

Shtëpinë e ka hapur për vizitorët.

Ai thotë se nuk ia kishte idenë që do dashurohej kaq shumë pas xhunglës.

Tani i vetmi problem është mirëmbajtja, por ai thotë se nuk kushton shumë. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top