Connect with us

Marina dhe Geti në pushime me familjen, Luana i braktis për Krenarin?

Showbiz

Marina dhe Geti në pushime me familjen, Luana i braktis për Krenarin?

Së bashku me Getoarin, ajo ka udhëtuar drej Brukselit për të takuar motrën dhe mbesat e saj me të cilat ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.  Duke postuar një foto shumë të ëmbël të familjes, moderatorja shkruan:

“Me shpirtrat e mi.”

Postimi i Marines

Postimi i Marines

Ajo që bën përshtypje është mungesa e motrës së vogël , Luanës e cila ka ndarë me ndjekësit e saj foto nga një vend me borë. Dhe menjëherë ka ngritur dyshimet se ndoshta po i kalon këto pushime dimërore pranë të dashurit të saj, Krenarit.

Postimi i Luanes

Luana dhe Krenari

Marina Vjollca

Marina Vjollca

Marina Vjollca
Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top