Connect with us

‘Martohem në verë’, Luana konfirmon lajmet?

Showbiz

‘Martohem në verë’, Luana konfirmon lajmet?

Luana dhe Krenari po bëjnë më shumë se dy vite të lidhur, por ende nuk e kanë pranuar publikisht, ndonëse fotot ku janë kapur mat e kanë zbuluar lidhjen e tyre me kohë.

Muajin e kaluar u përfol në media se çifti po mendon martesën, të detyruar nga distanca fizike, meqënëse Krenari jeton në Prishtinë.

Sot në “Shiko kush luan”, Luana e pyeti të ftuarin Ylli Limani se kur do martohet ndërsa ai iu përgjigj: “Nuk e di, ndoshta shumë shpejt”.

“Në verë si unë?”, ia ktheu moderatorja.

Më pas Luana tha se ishte shaka ndërsa Edi Manushi u shpreh: “Nuk i dihet, zërat po qarkullojnë”.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top