Connect with us

Oriola Marashi çmend ndjekësit: Bën twerk gjysmë e zhveshur

Showbiz

Oriola Marashi çmend ndjekësit: Bën twerk gjysmë e zhveshur

Modelja Oriola Marashi së fundmi është shndërruar në kryefjalën e mediave rozë falë fotove e videove provokuese të postuara në rrjetet sociale.

Dhe jo më kot. Ajo së shpejti pritet të bëjë debutimin në botën e muzikës ndaj pak zhurmë paraprakisht, është thuajse e domosdoshme.

Modelja super sexy së fundmi ka çmendur ndjekësit në rrjetet sociale, falë një videoje super hot të postuar në Insta Story.

Në të, Oriola shihet para pasqyrës e veshur me një kostum mikoroskopik, teksa kërcen në mënyrë sensuale.

Më pas, në fund të videos, Marashi kthehet me shpinë dhe nis të bëjë twerk, kërcimin sexy të tundjes së viheve, duke i vënë kështu flakën rrjetit.

Ndiqni videon.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top