Connect with us

Zhvishet dhe bën twerk, Oriola Marashi “tërbon” rrjetin me kërcimin provokues

Showbiz

Zhvishet dhe bën twerk, Oriola Marashi “tërbon” rrjetin me kërcimin provokues

Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara të momentit, për pamjen fizike dhe për fotot provokuese.
Ajo arrin të jetë gjithmonë në mediat rozë me çdo veprim.

Modelja super sexy e cila e quan veten një “Ferrari”, së fundmi ka “çmendur” ndjekësit në rrjetet sociale, duke publikuar një video me lëvizje të nxehta.

Ajo shfaqet gjysmë e zhveshur dhe zbulon format thuajse perfekte.

Ndërsa para se ta mbyllë videon modelja i lë të gjithë gojë hapur duke bërë një twerk “të fuqishëm”.

Oriola së shpejti pritet të bëjë debutimin në botën e muzikës ndaj me sa duket po bën pak zhurmë paraprakisht.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top