Connect with us

“Qeveri e krimit, drogës dhe e plehrave”, Rama pritet me protesta në Shkodër

Video

“Qeveri e krimit, drogës dhe e plehrave”, Rama pritet me protesta në Shkodër

“Qeveri e krimit, drogës dhe e plehrave”, Rama pritet me protesta në ShkodërD. Cani

Lajme

Të rinjtë e Partisë Demokratike në Shkodër e kanë pritur me protesta kryeministrin Edi Rama mëngjesin e sotëm.

Me pankarta në duar ata kanë dalë në rrugët e Shkodrës duke brohuritur.

“Qeveri e krimit”, “Qeveri e plehrave”, “Qeveri e drogës” janë disa nga pankartat që mbajnë në duar protestuesit.

Është dashur ndërhyrja e forcave policore për t'i ndalur ata.

Nga ana tjetër, kryeministri Rama ka provokuar edhe më shumë protestuesit duke u ngritur dy gishtat lart teksa zbriste nga makina e tij.

JOQ.al

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Video

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top