Bëmë mama të të ngjaj: Vetëm 14-muajshe vajza e Aurela Gaçes këndon (Video)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe poston shpeshherë në “Instagram” video të vajzës së madhe Grace duke kënduar, por sot i ka mahnitur të gjithë me videon ku edhe vajza e vogël dëgjohet duke kënduar.

Në video Aurela dhe Grace nisin të këndojnë “Tik-tak në kraharorin tim, zemra gjithë gëzim”, ndërsa Abigail vazhdon “Tik-tak…”.

“Abi këndon me motrën edhe me mamin. Zot faleminderit”, shkruan Aurela në përshkrimin e videos.

Real Time Web Analytics