Connect with us

Zbulohen pamje se si policët e Kosovës marrin para nga kundërvajtësit

Lajme

Zbulohen pamje se si policët e Kosovës marrin para nga kundërvajtësit

Në emisionin “Drejtësia në Kosovë” u transmetuan pamje nga kamerat e përgjimeve të cilat janë duke u përdorur si prova për t’i gjykuar policët e trafikut.
Pamjet e transmetuara për herë të parë dëshmojnë momente kur qytetarët paguajnë para dhe metoda të veçanta se si policët vendosin t’i marrin paratë herë duke i fshehur në dokumente e herë duke bërë pazare me kundërvajtësit.

Videoja dëshmon momentin ku një mërgimtar nga Danimarka paguan tiketën te policët, se si një të huaji i rekomandohet t’i fus paratë në dokumente, e ka edhe raste kur kundërvajtësit vetëm i lëshojnë paratë në ulëset e policëve. Ja video.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lajme

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top