Connect with us

Djali merr gjashtë grushta në fytyrë para se të nokautojë kundërshtarin (Foto/Video)

Kuriozitete

Djali merr gjashtë grushta në fytyrë para se të nokautojë kundërshtarin (Foto/Video)

Një video mjaft interesante 19 sekondëshe po shihet nëpër internet.

Një djalë që thuhet se është vështirë të rrëzohet nga grushtet e kundërshtarit e ka dëshmuar më së miri këtë epitet që i është dhënë atij.

Në këtë video shihet kur një djalë tjetër fillon t’a godasë atë me grushta në fytyrë dhe atë plot gjashtë herë, trasnmeton lajmi.net.

Por asgjë, thjesht ai e shikon dhe e lejon t’a godasë atë deri në momentin kur ai fillon t’i kundërpërgjigjet.

Ai mjaftohet me vetëm një goditje dhe e shtrinë kundërshtarin për toke pa vetëdije.

Kjo video thuhet se është filmuar në Japoni dhe ëhstë komentuar nga shumë persona që e kanë parë. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top