Connect with us

Ukrainasja me gjoksin me të madh natyral bën show televiziv (Foto/Video)

Kuriozitete

Ukrainasja me gjoksin me të madh natyral bën show televiziv (Foto/Video)

Një modele ukrainase ka bër shoë televiziv me gjoksin e saj.

Katya Sidorenko njihet me ggjoksin më të madh natyral në Ukrainë dhe ajo tashmë këtë po e shfrytëzon shumë mirë në favor të saj, transmeton lajmi.net.

Ajo arriti që shumë shikues t’i bëj për vete gjatë një shfaqje televizive, edhe pse është e paqartë se për çfarë qëllimi ishte bër ky shoë.

Ajo duket shumë tërheqëse me rrobat e saj dhe me ujin që i bije mbi gjoks.

Kjo video është komentuar mjaft shumë dhe sigurisht komentet pozitive ishin më të shumtë në numër. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top