Connect with us

Duket si 20 vjeçe, por nuk do të besoni se çfarë moshe ka (Foto)

Kuriozitete

Duket si 20 vjeçe, por nuk do të besoni se çfarë moshe ka (Foto)

Në pamje të parë, do t’u falej të ngatërronit moshën e aktores italiane, Pamela Prati duke thënë 20 vjeç, por në të vërtetë mosha është trefishi i kësaj.

Falë një diete të shëndetshme dhe regjimi fitnesi, 58-vjeçarja Pamela ia kalon dhe një vajzë në gjysmën e moshës së saj, duke treguar format e saj perfekte dhe në këtë moshë.

Pamela ka një karrierë aktrimi, si dhe është e njohur si prezantuese televizive, modele dhe këngëtare. Mediat italiane thonë se janë kaq të impresionuara, saqë thojnë që ka gjetur “eliksrin e rinisë”. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top