Connect with us

Kamerat e policisë kapin një shpërthim të pabesueshëm, duke hedhur një polic në ajër (Foto/Video)

Kuriozitete

Kamerat e policisë kapin një shpërthim të pabesueshëm, duke hedhur një polic në ajër (Foto/Video)

Moment dramatik mund të cilësohet ky shpërthim, i cili është kapur nga kamera personale e një polici.

Një cilindër i mbushur me propan ka bërë që nga shpërthimi të shkaktohen mjaft lëndime serioze të policit dhe të një zjarrëfikësi që ishin aty pranë, transmeton lajmi.net.

Shefi i policisë Stacey Mahan mori pjesë në shuarjen e zjarrit me antërët e tjerë të departamentit lokal të zjarfikësve, kur ndodhi një shpërthim i madh.

Shpërthimi është filmuar nga kamera e një polici tjetër i cili ishte duke i ndihmuar të tjerë zjarrfikësa. /Lajmi.net/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top