Connect with us

Kim Kardashian dhe 13 ‘selfiet’ më provokuese të këtij viti (Foto, +16)

Showbiz

Kim Kardashian dhe 13 ‘selfiet’ më provokuese të këtij viti (Foto, +16)

Ajo njihet si mbretëresha e ‘selfieve’ dhe nudizmit, pasi imazhet e saja që i publikon në rrjetet sociale gjithmonë kanë nuanca provokuese.

Kim Kardashian edhe gjatë vitit 2016 ka vazhduar me postimin e fotografive që kanë treguar asetet e saja trupore.

Më poshtë, Telegrafi jua sjell në rend kronologjik, 13 fotografitë ku gjithmonë në plan të parë ishin format e bujshme trupore të yllit të famshëm amerikan.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top