Connect with us

Mjeku estetik nga Shqipëria thotë se ylli kosovar ishte klientja e parë e tij (Video)

Showbiz

Mjeku estetik nga Shqipëria thotë se ylli kosovar ishte klientja e parë e tij (Video)

Mjeku estetik më i njohur nga Shqipëria, Skerdi Faria, ka deklaruar se ai vazhdimisht merret me perfeksionimin e fytyrave publike.

Ai ishte në EliteZone, ku ka kujtuar klienten e parë të tij.

Sipas tij, klientja e tij e parë nga fytyra publike ishte një kosovare, por që refuzoi t’ia përmend emrin apo çka ka bërë ndërhyrje, pasi që thotë se ajo nuk e ka pranuar këtë publikisht dhe ai nuk mund ta zbulojë, shkruan Telegrafi.

Por, një personazh që ai thotë se mund ta zbulojë është Çiljeta dhe që sipas tij ka bërë disa intervenime.

Për buzët, ai ka refuzuar të thotë se Çiljeta i ka bërë në klinikën e tij, teksa tha se ajo është mikeshë e tij dhe zbuloi intervenimet në të për shkak se ajo edhe vet pranoi publikisht ato. /Telegrafi/

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Showbiz

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top