Connect with us

Ngacmonte dhe kërcënonte 20-vjeçaren, i riu nga Fushë-Kruja e pëson keq

Kuriozitete

Ngacmonte dhe kërcënonte 20-vjeçaren, i riu nga Fushë-Kruja e pëson keq

Një 27-vjeçar nga Fushë-Kruja ka përfunduar në polici pasi është kallëzuar nga një 20-vjeçare.
O.K., 20-vjeçe ka denoncuar 27-vjeçarin E.B., pasi ky i fundit e kërcënonte përmes celularit me mesazhe.

Në njoftimin e policisë thuhet se i riu ishte dënuar më parë për vjedhje dhe prej kohësh shqetësonte vajzën.

Njoftimi i policisë

Më datë 28.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin E.B, vjeç 27, banues në Fushë Krujë, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”, pasi dyshohet se në periudha të ndryshme kohore, ka shqetësuar dhe kërcënuar me anë të telefonit, ish-të dashurën O.K, vjeç 20, banuese në Tiranë. Punohet për shoqërimin e E.B. Nenet 84 e 275 të Kodit Penal.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Kuriozitete

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top