Connect with us

Skandaloze: Pacienti në spital i shtrirë në tokë, askush nuk merret me të (VIDEO)

Lajme

Skandaloze: Pacienti në spital i shtrirë në tokë, askush nuk merret me të (VIDEO)

Një video që u lansua këto ditë në rrjetet sociale tregon se çfarë përjetojnë pacientët në spitalet e Kosovës, e kjo video më saktësishtë është bërë në spitalin e Gjakovës.  Më poshtë mund ta shihni videon dhe të gjykoni vetë se çfarë duhet bërë!

Në postimin origjinal shkruhet:

Ne spitalin e GJAKOVES, reparti kirurgjis pacienti në gjendje shum te rënd nuk mjekohet dhe lihet i shtrir në dysheme në kto dit te ftofta ne -2 grad mjeket ketu janë në gjum.

SHPERNDAJE MOS KE FRIK, TA SHOFIN TË GJITHË SË SI PO TRAJTOHEN POPULLI.

– Video nga Ideal H.

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lajme

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top