Connect with us

S’kanë fund çudirat në futbollin shqiptar, dhia hyn në fushë dhe frikëson portierin (VIDEO)

Lajme

S’kanë fund çudirat në futbollin shqiptar, dhia hyn në fushë dhe frikëson portierin (VIDEO)

Çudirat në futbollin shqiptar nuk kanë të mbaruar! Pas helikopterit në Sarandë, një tjetër situatë ka habitur tifozët në Kosovë.

Në ndeshjen e zhvilluar në Milosheve në mes të të rinjve të Prishtinës dhe Besianës, ka ndodhur diçka e pazakontë.

Për një moment, një dhi e ka penguar portierin që të jetë pjesë  e lojës, ndaj dhe gjyqtari anësor shihet duke vrapuar drejt tij për t’i dalë në ndihmë, shkruan gazeta Express.

Dhia nuk e lë rehat portierin by GazetaExpress

Lexo Me Shume
Dicka qe mund te ju pelqej..
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Lajme

Me te lexuarat

Te ndryshme

Facebook

To Top